Alkomeetrid | Lion 600

Mitmesuguste andmete sisestamise võimalusega multifunktsionaalne alkomeeter.

Täiesti uut tüüpi lion alcolmeter® 600 on võimas töövahend liiklusjärelvalves, tervisekaitse ja ohutuse programmides ning paljudes meditsiinivaldkondades.

Lion alcolmeter® 600 on ideaalne lahendus politsei poolt korraldatavate reidide “Kõik puhuvad” läbiviimisel või ükskõik millises muu sündmuse puhul kui alkoholi olemasolu tuleb kontrollida suure hulga inimeste puhul kiiresti ja effektiivselt. Passiivrežiimis huulikut kasutuses ei ole. Ajal, kui kontrollitav räägib, tuleb seadet Lion 600 hoida kontrollitava suu ees ja vajutada klahvi “Proovi võtmine”. Seade võtab väljahingatavast õhust automaatselt mitu õhuproovi ja määratleb alkoholi olemasolu (üle 0,05 mg/l BrAC või 0,01% BAC).

Alternatiivina võib seadmele paigaldada mitmekordse kasutusega topsikujulise otsiku. Mõlemal juhul kui alkohol väljahingatavas õhus puudub, näitab Lion 600 TEST LÄBITUD ja seejärel teeb täiesti automaatselt seadmele restardi.

Aktiivrežiimis, et saada reaalne digitaalne tulemus, puhub kontrollitav seadmesse kasutades ühekordset huulikut. Võetud õhuproov analüüsitakse ja ekraanil esitatakse kontrollitava õhu alkoholi väärtus. Huuliku lihtsaks paigalduseks pimedal ajal on huuliku kinnitusport valgustatud.

Kombineeritud mõõterežiimis alustab seade tööd passiivses reziimis kuid kui selles režiimis tuvastatakse väljahingatavas õhus alkoholi olemasolu, läheb seade automaatselt üle aktiivrežiimi.