Koostööpartnerid | Securetec Detektions-Systeme AG

Firma Securetec Detektions-Systeme AG, mis on loodud 1995.aastal, toodab kaasaegset tehnoloogiat narkootiliste, lõhke- ja ohtlike ainete detekteerimiseks. Securetec on uhke olemaks üheks maailma turvalisemaks muutjatest.

Securetec tehnoloogiat kasutatakse paljudel aladel. Firma enda tootearendused ja tootmine tagab, et tooted vastavad kõrgeimatele standarditele.

Turvalisuse poolt nõutavad täpsus ja konfidentsiaalsus – lähedas koostöös oma klientidega suudetakse määratleda nende vajadused ja välja töötada efektiivsed lahendused igapäevatööks.

Securetec pakub lahendusi nii liiklusohutusele, tollitööle ja narkovastase võitluse organisatsioonidele üle maailma, lisaks sellele meditsiiniasutustele ja erafirmadele. Securetec tooted garanteerivad laia nimistu narkootiliste- ja lõhkeainete kiire detekteerimise. Suurtele asutustele, koolitusfirmadele ja ennetusorganisatsioonidele pakutakse konsultatsiooniteenust. Oma laialdase kogemusega kiire narkootiliste- ja lõhkeainete tuvastamise alal on võimalik välja arendada ja juurutada turvakontseptsioone, nende tehnilisi lahendusi ja koolitust vastavalt iga organisatsiooni spetsiifilistele vajadustele.